BasenySPA.eu
  Strona główna » Minibaseny pływackie »
Produkty
Baseny SPA (5)
Minibaseny pływackie (4)
Baseny ogrodowe TOI (130)
        Baseny okrągłe (62)
        Baseny owalne (61)
Baseny ogrodowe GRE (15)
        Baseny okrągłe (6)
        Baseny owalne (9)
Baseny drewniane (10)
Grile ogrodowe (3)
Chemia basenowa (1)
Producenci
Informacje
O nas
Katalog produktów
Kontakt
GSM606 717 626
Informacje o produkcie
Minibasen pływacki - Wellness II Lounger
Producent COAST SPAS
Dostępność Na zamówienie
Zapytaj o cenę


Opis produktu
WELLNESS II Lounger niemożliwe stało się możliwe.
Idąc za ciosem, prezentujemy minibasen WELLNESS 2 Lounger jako jeszcze wygodniejsza, bardziej komfortowa i luksusowa wersja popularnego modelu WELLNESS 2, który to w 2012 roku odniósł ogromny sukces sprzedaży, do tej pory niedościgniony dla konkurencji. Opisany wcześniej Minibasen firmyCoast Spas model Wellness 2 http://www.tapis.pl/promocje/wanna-spa-wellnes-2.htm to rewelacyjne urządzenie, idealne do ciężkich treningów, lekkich ćwiczeń, rehabilitacji i oczywiście rekreacyjnego pływania, z częścią do odpoczynku wyposażoną w proste, surowe w formie siedziska.

Model WELLNESS II LOUNGER, jako udoskonalona wersja modelu WELLNESS 2, po pierwsze różni się od pierwowzoru wymiarami: wymiary wellness 2: 383 x 228,5 x 134 cm wymiary wellness 2 lounger: 383 x 289 x 134 cm Konfiguracja konstrukcji pierwowzoru pod część SPA, jak widać zwiększyła szerokość całego basenu o 60 cm, tym samym w modelu WELLNESS II LOUNGER zyskaliśmy dodatkową przestrzeń również w strefie pływania. Po drugie, proste i surowe w formie siedziska z wellness 2 zastąpiono w wellness 2 lounger bardzo komfortową wręcz luksusową strefą relaksu, idealną do regeneracji sił i odpoczynku.\

Strefa relaksu w modelu WELLNESS 2 LOUNGER to 3 ergonomiczne, wyprofilowane siedziska zakończone miękkimi, regulowanymi zagłówkami oraz wygodna profesjonalnie wyprofilowana leżanka, która nie występuje w modelu WELLNESS 2. Każde z 4 miejsc w strefie relaksu, czyli 3 siedziska oraz leżanka, wyposażone jest w inny typ dysz, rozmieszczonych w różnych kluczowych miejscach, tak aby zapewnić właściwy hydromasaż poszczególnych partii ciała.

Niezmienność zastosowanych w obu minibasenach systemów tj: filtracji i ozonowania wody, zapewnia krystaliczną czystość wody; cztery pompy Hi-Flow zapewniają silny, stały przedni prąd, natomiast cztery mocne dysze Levitator Jets montowane na dole pomagają utrzymać się na powierzchni wody. Regulacja temperatury pozwala łatwo ustawić optymalną temperaturę basenu. Kiedy skończymy pływać, odpinane wiosła i inne przyrządy do ćwiczeń pozwolą na poprawienie kondycji naszego ciała

Minibasen WLLENESS 2 to idealne urządzenie do pływania i ćwiczeń, natomiast Wellness II LOUNGER to doskonała równowaga między miejscem do ćwiczeń i komfortowego odpoczynku dla całej rodziny i przyjaciół, ponieważ jednocześnie może być użytkowany aż przez 5 osób, 1 w części pływackiej, 4 w części SPA. Pozostając pod ogromnym wrażeniem tego luksusowego produktu, gwarantujemy, że WELLNESS II LOUNGER zadowoli największych amatorów pływania i jednocześnie przerośnie oczekiwania najzagorzalszych fanów hydromasażu.
Data dodania produktu: 01 grudzień 2014.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
Poprzedni produkt Produkt 2 z 4 w kategorii Minibaseny pływackie Następny produkt
Producent
Inne produkty
Nowości
Basen Sapin 640
Basen Sapin 640


Zobacz wszystkie
Wyszukiwanie
Wyraz(y)
Cena
do
Kategoria
Zaawansowane
Baseny SPA.eu - relaks do Twojego ogrodu